Aktualności

15.03.2016: BSM Solutions na targach SALMED 2016 w Poznaniu!

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, iż nasza firma będzie jednym z wystawców na tegorocznych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego Salmed 2016 w Poznaniu!

Już w dniach 12-14 kwietnia 2016 zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu realizacji badań klinicznych oraz gdzie zaprezentujemy Państwu oferowany przez nas zakres usług związanych ze wsparciem realizacji badań klinicznych w różnego rodzaju ośrodkach medycznych (przychodnie, praktyki lekarskie, szpitale).

Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu i koordynowaniu projektów badań klinicznych. Przygotowuje i standaryzuje ośrodki medyczne, a także wspiera je swoim know-how w trakcie realizacji badań klinicznych. Firmom typu CRO i farmaceutycznym proponuje innowacyjne rozwiązania, które pozwolą na optymalizację kosztów i zwiększą efektywność prowadzonych projektów.

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu medycznego, które gromadzą liderów rynku medycznego. Są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki.