Oferta dla ośrodków medycznych

Brak doświadczenia w dziedzinie badań klinicznych oraz obawa przed nadmiarem obowiązków narzuconych protokołem badania i literą prawa, są częstą przyczyną braku angażowania się ośrodków medycznych oraz lekarzy w projekty związane z badaniem nowych leków. Chcemy to zmienić. Naszym zadaniem jest wspomóc Państwa działania i maksymalnie zredukować Państwa obawy.

Korzystaj z tego, czego naprawdę potrzebujesz

Jako firma specjalizujemy się w koordynowaniu projektów badań klinicznych i zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługę kompletną, ale jednocześnie dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapewne niejednokrotnie kupując jakąś usługę mieli Państwo poczucie, że są zmuszeni płacić za jej dodatkowe opcje, które okazały się kompletnie zbędne. Ile razy nie mogli Państwo otrzymać pełnego wachlarza niezbędnych usług, będąc skłonnym pokryć dodatkowe koszty skorzystania z takiej możliwości. Usługa proponowana przez nas tworzona jest indywidualnie na podstawie wspólnych rozmów i dyskusji, tak, by Państwo mieli pewność, a nie jedynie wrażenie, że korzystają z tego, czego naprawdę potrzebują.

Miej więcej czasu do dyspozycji, zaufaj specjalistom

Uczestnictwo ośrodka w badaniu klinicznym odczuwalnie zwiększa liczbę obowiązków badaczy i personelu medycznego. Poprzez pełne wsparcie prac administracyjnych w ramach prowadzonych badań, możemy zaoferować (szczególnie lekarzom) przywilej, jakim jest czas i pewność, że badanie realizowane jest prawidłowo, a ośrodek terminowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Dlatego nie czekajcie Państwo, skontaktujcie się z nami.